| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 8.0 kg |
| DEPTH | 63.8 см |
| Brand | AEG |
| MODEL: | T5DZ8BE |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 8.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 67.0 dB |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| JEANSPROGRAM: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 63.8 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| EAN | 7333394119731 |

















