| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 10.0 kg |
| DEPTH | 64.0 см |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | DH5I104BWAB |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 10.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 60.0 dB |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| BABY CARE PROGRAM: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 64.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 84 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:59 |
| EAN | 6901101832900 |




















