| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| Brand | LG |
| MODEL: | RH90V9AV3N |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 62.0 dB |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 105 kWh |
| EAN | 8806087951127 |






















