| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 63.6 см |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | EW7D495UDE |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 63.0 dB |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 63.6 см |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| EAN | 7333394121420 |
























