| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.6 см |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EW7D495UDE |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 63.0 dB |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.6 см |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| EAN | 7333394121420 |
























