| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.0 см |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | TR7394DE |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| НИВО НА ШУМА: | 64.0 dB |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| EAN | 7333394119434 |



























