| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.3 см |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | WQB246CNBY |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 56.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ДЕЛИКАТНИ ТЪКАНИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА РИЗИ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.3 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| АВТ.ПОЧИСТВАНЕ НА КОНДЕНЗАТОРА: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 92 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 4:25 |
| EAN | 4242005526420 |













