| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.3 см |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | WQG243DMBY |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| НИВО НА ШУМА: | 63.0 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.20 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.3 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 110 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:00 |
| EAN | 4242005523191 |



















