| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 60.0 см |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | DV90F09F4SU4 |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 60.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 79 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:45 |
| EAN | 8806097342151 |



















