| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 7.0 kg |
| DEPTH | 64.0 см |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | TCA230WP |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 7.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| SHIET PROGRAM: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| INNER LIGHTENING: | Yes |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 64.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| EAN | 4002516616238 |













