| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 7.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 64.0 см |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | TCA230WP |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ДЕЛИКАТНИ ТЪКАНИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА РИЗИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ВЪЛНА: | Да |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 64.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| ИНОКСОВ БАРАБАН: | Да |
| EAN | 4002516616238 |















