| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.8 см |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | TR939M6CE |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 63.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА КОПРИНА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.8 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 106 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:19 |
| EAN | 7332543844012 |















