| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 61.3 см |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | WQB246DNBY |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 59.0 dB |
| FILTER INDICATOR: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.20 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 61.3 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| AUTOMATIC CONDENSER CLEANING: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 92 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:25 МИН |
| EAN | 4242005523795 |














