| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 62.7 см |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | WRB247CNBY |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.20 см |
| DEPTH: | 62.7 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| EAN | 4242005528462 |
















