| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 62.7 см |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | WRB247CNBY |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ВЪЛНА: | Да |
| ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 62.7 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ИНОКСОВ БАРАБАН: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| EAN | 4242005528462 |
















