| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 8.0 kg |
| DEPTH | 60.7 см |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | CSE H8N1DBE-S |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 8.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 67.0 dB |
| FILTER INDICATOR: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| BABY CARE PROGRAM: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 60.7 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | C |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 144 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:00 |
| EAN | 8059019118673 |













