| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.7 см |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CSE H8N1DBE-S |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 67.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ВЪЛНА: | Да |
| ПРОГРАМА БЕБЕ: | Да |
| ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.7 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 144 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 4:00 |
| EAN | 8059019118673 |















