| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BM3T 38239 WBB |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 64.0 dB |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ДЕЛИКАТНИ ТЪКАНИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА РИЗИ: | Да |
| ПРОГРАМА ДЪНКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.60 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| ТЕХН. ЗА ОСВЕЖАВАНЕ НА ДРЕХИТЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 119 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:17 |
| EAN | 8690842696534 |






















