| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.6 см |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | GD 8N1B-S |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 65.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА РИЗИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ВЪЛНА: | Да |
| ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.6 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 144 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:35 |
| EAN | 8059019115153 |



















