| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.0 см |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | DHNA92 |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 65.0 dB |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| ИНОКСОВ БАРАБАН: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 128 kWh |
| EAN | 3838782769887 |
















