| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 66.0 см |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | DHNA92 |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 65.0 dB |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | C |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 128 kWh |
| EAN | 3838782769887 |
















