| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 8.0 kg |
| DEPTH | 67.0 см |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HD80-A2939-S |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 8.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 65.0 dB |
| FILTER INDICATOR: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| BABY CARE PROGRAM: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 67.0 см |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| CLOTHES FRESHENING TECHNOLOGY: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | C |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 123 kWh |
| EAN | 6921081597552 |
























