| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 7.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 50.0 см |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CSO4 H7A2DE-S |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 67.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА РИЗИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ВЪЛНА: | Да |
| ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 50.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 112 kWh |
| EAN | 8059019037370 |












