| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BDFN 26531 W |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 15 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 46.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| EXTRADRY FUNCTION: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:05 |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.9 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842609725 |























