| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 45.00 мм |
| Brand | MTX |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 45.00 мм |
| EAN | 4044996094151 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 45.00 мм |
| Brand | MTX |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 45.00 мм |
| EAN | 4044996094151 |