| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | HEX 1/4" |
| Brand | MTX |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | HEX 1/4" |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | Ф4-6-8-10-12-14-16-18-20 MM |
| EAN | 4044996175294 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | HEX 1/4" |
| Brand | MTX |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | HEX 1/4" |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | Ф4-6-8-10-12-14-16-18-20 MM |
| EAN | 4044996175294 |