| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 90 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 14X90X150 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 90 мм |
| TOTAL LENGTH: | 150.00 мм |
| EAN | 3165140384551 |


