| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 5.50 мм |
| WORKING LENGTH | 50 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 5.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 50 мм |
| TOTAL LENGTH: | 85.00 мм |



| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 5.50 мм |
| WORKING LENGTH | 50 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 5.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 50 мм |
| TOTAL LENGTH: | 85.00 мм |