| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 87 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 10X87X133 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 87 мм |
| TOTAL LENGTH: | 133.00 мм |
| EAN | 3165140395496 |




