| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH | 50 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 5Х50Х85 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 50 мм |
| TOTAL LENGTH: | 85.00 мм |
| EAN | 3165140383165 |


