| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 9.00 мм |
| WORKING LENGTH | 80 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 9Х80Х116 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 9.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 80 мм |
| TOTAL LENGTH: | 116.00 мм |
| EAN | 3165140383202 |


