| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 9.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 80 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 9Х80Х116 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 9.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 80 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 116.00 мм |
| EAN | 3165140383202 |


