| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 63 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 6X63X106 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 63 мм |
| TOTAL LENGTH: | 106.00 мм |
| EAN | 4009315139067 |





