| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 150 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 150 мм |
| TOTAL LENGTH: | 200.00 мм |
| EAN | 3165140384698 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 150 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 150 мм |
| TOTAL LENGTH: | 200.00 мм |
| EAN | 3165140384698 |