| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH | 29 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HSS-CO 2X29X49 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 29 мм |
| TOTAL LENGTH: | 49.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | КОБАЛТ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | DIN 338 |
| EAN | 3165140382496 |




