| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 15.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 15Х90 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 15.00 мм |
| TOTAL LENGTH: | 90.00 мм |
| EAN | 3165140384001 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 15.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 15Х90 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 15.00 мм |
| TOTAL LENGTH: | 90.00 мм |
| EAN | 3165140384001 |