| FOR DRILLING OF | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 4X70 |
| FOR DRILLING OF: | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 4.00 мм |
| TOTAL LENGTH: | 70.00 мм |
| EAN | 3165140412230 |


