| FOR DRILLING OF | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| Brand | CONNEX |
| FOR DRILLING OF: | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| TOTAL LENGTH: | 100.00 мм |
| EAN | 4035300563647 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| Brand | CONNEX |
| FOR DRILLING OF: | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| TOTAL LENGTH: | 100.00 мм |
| EAN | 4035300563647 |