| TYPE | ВЪТРЕШНА АКТИВНА АНТЕНА |
| Brand | XMART |
| MODEL: | DVB-T ANT 123 A |
| BOOST: | ДО 20DB, ОБХВАТ ДО 50КМ |
| TYPE: | ВЪТРЕШНА АКТИВНА АНТЕНА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | DVB-T ANT 123 A |
| BOOST: | ДО 20DB, ОБХВАТ ДО 50КМ |
| TYPE: | ВЪТРЕШНА АКТИВНА АНТЕНА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.590 kg |
| EAN | 3800202098709 |









