| MAX WEIGHT | 20 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 200 X 200 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 43 " |
| Brand | XMART |
| MODEL: | 1743 ST |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| MAX WEIGHT: | 20 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 200 X 200 |
| DOWELS INCLUDED: | Yes |
| FUNCTIONS: | TILT |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 43 " |
| COLOUR: | BLACK |
| MODEL: | 1743 ST |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 43 " |
| MAX WEIGHT: | 20 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 200 X 200 |
| DOWELS INCLUDED: | Yes |
| FUNCTIONS: | TILT |
| COLOUR: | BLACK |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.880 kg |
| EAN | 3800202093506 |











