| SOCKETS | 4 |
| Brand | ETC |
| MODEL: | 4 ГНЕЗДА 5M ИMП 74051 |
| TYPE: | ШУКО |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3 X 1.5 MM2 |
| PROTECTION: | пренапрежение |
| LENGTH: | 5.00 m |
| WEIGHT: | 0.760 kg |
| COLOUR: | БЯЛО |
| SOCKETS: | 4 |
| DIFENSES: | Yes |
| SWITCH: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800809740513 |












