| БРОЙ ГНЕЗДА | 4 |
| Марка | ETC |
| МОДЕЛ: | 4 ГНЕЗДА 5M ИMП 74051 |
| ТИП: | ШУКО |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 X 1.5 MM2 |
| ЗАЩИТА: | пренапрежение |
| ДЪЛЖИНА: | 5.00 m |
| ТЕГЛО: | 0.760 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛО |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 4 |
| ЗАЩИТИ: | Да |
| КЛЮЧ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800809740513 |












