| PROCESSOR TYPE | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| DISPLAY SIZE INCH | 12.3 " |
| DISPLAY TYPE | OLED, 165 Hz |
| INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| CONNECTIVITY | WI-FI |
| Brand | HONOR |
| MODEL: | MAGIC PAD 4 |
| PROCESSOR TYPE: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 12.3 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 31.2 см |
| DISPLAY TYPE: | OLED, 165 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 3000x1920 |
| INTERNAL MEMORY: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| CONNECTIVITY: | WI-FI |
| NFC: | No |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| REAR CAMERA: | Single |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 13 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 9 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| DIMENSION: | 273.4X178.81X4.8 MM |
| WEIGHT: | 450 g |
| BATTERY TYPE: | 10100 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6936520891931 |























