| ТИП ПРОЦЕСОР | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 12.3 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, 165 Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | HONOR |
| МОДЕЛ: | MAGIC PAD 4 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 12.3 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 31.2 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, 165 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 3000x1920 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 9 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| РАЗМЕР: | 273.4X178.81X4.8 MM |
| ТЕГЛО: | 450 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 10100 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6936520891931 |
























