| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 41.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 71 dB |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BHP62CLI |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 41.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 71 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | B |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | СЛОНОВА КОСТ |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782146183 |














