| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 41.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 71 dB |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BHP62CLI |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 41.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 71 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | СЛОНОВА КОСТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782146183 |














