| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 483 m3/h |
| ENERGY CLASS | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 126.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 63 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | TESY |
| MODEL: | SL 102 2T 60 WX |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 483 m3/h |
| ENERGY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 126.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 2 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 200 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 63 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | E |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | C |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 3.0 W |
| WIDTH: | 60.00 см |
| GLASS PANEL: | No |
| COLOUR: | INOX |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879003525 |






















