| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 400 m3/h |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 55.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 70 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | ELICA |
| MODEL: | TT14 PLUS IX/A/60 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 400 m3/h |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 55.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 115 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 70 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | D |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | D |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 6.0 W |
| WIDTH: | 59.80 см |
| COLOUR: | INOX |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8020283060494 |
















