| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 360 m3/h |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 57 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | TL 6420.2 IX |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 360 m3/h |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 57 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | D |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | F |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | D |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| WIDTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8434778027761 |










