| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 410 m3/h |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 57.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 69 dB |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | LFP326S |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 410 m3/h |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 57.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 69 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | D |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | E |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | D |
| CHARCOAL FILTER: | Yes |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 59.80 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543828081 |

















